מכתבי תודה

סופיה

סופיה

ההשתתפות שלי בסדנא לציור מנדלה פתחה בפני עולם ומלואו של צבעים, דמיון רעיונות, רוגע, שלווה, חיבור חזק למוסיקה וכמובן תודה לליה היפה, הטובה, הרגישה ומדליקה- ליה מורה נהדרת. תודה ושוב תודה מקרב לב ברונשטיין סופיה.
read more
מיכל

מיכל

לליה המקסימה נהניתי מאוד מסדנת המנדלות שהעברת לנו,מהטכניקות לציור וצביעה שלימדת אותי. ולכן, אני רוצה להמשיך וללמוד ממך,כי יש מה... בברכה, בתודה ולהתראות מיכל רגב.
read more
אמה

אמה

לליה! נהנתי בחברתך בחוג למנדלות אשר העברת בכיף את החומר. המנדלות לא זרות לי אבל הפעם זה היה אחרת. תודה על כל רגע. בהערכה רבה אמה. שוב תודה ואני מאמינה שנשאר בקשר בעתיד.
read more
צפורה

צפורה

לליה תודה לך על קורס המנדלות המדהים. באתי לקורס מתוך סקרנות וללא ציפיות. לא ידעתי לצייר שום דבר חוץ מפרח ועץ. את לימדת אותי להסתכל פנימה לתוכי ולהוציא משם את מה שאני. למדתי דרכך שגם בציור, הפנימיות שלנו שופעת ביופי ויכולות רבות. ידעת לגעת בנקודות הנכונות ולהוציא ממני את מה שאני ואת מה שאני כן יכולה לצייר. אני חושבת שציור המנדלות וצביעתן הוא כלי טיפולי רב עוצמה. זה כמו להכנס למדיטציה. אני מציירת מתוך שמחה, המח שלי מפסיק לחשוב ומתמקד בציור בשילוב הצבעים. הגוף שלי נכנס לשלווה ורוגע ואני מרגישה שמחה. אני יודעת כשהגוף נכנס לשלווה רק אז הוא מאוזן ויכול לרפא את עצמו כמו במדיטציה. תודה לך שהיית סבלנית , נעימה ותומכת מאוד. נהנתי בקורס מאוד. תודה צפורה סוקרי
read more
שרית

שרית

על הסבלנות,סובלנות הכלה,הכוונה ורוח של זרימה . מקורות השראה מהמקומות הנוגעים בחיינו, פשוט מדהים. היכולת להביא אל החוץ את המתרחש בתוכנו. תודה על הכל שרית גולדנברג.
read more
עפרה

עפרה

לכל המעוניין התנסיתי בסדנא של ליה רונן. הייתה חוויה מיוחדת ונעימה מאוד. למדתי על מודל המנדלה, ליה העבירה את הסדנא בצורה יסודית וחויתית. בברכה עפרה.
read more
משה

משה

לפני כ-8 מפגשים (שבועות) נכנסה לחיי סדנת מנדלות בהנחייתה של ליה רונן. כבר בהתחלה ובשניות הראשונות התאהבתי במנדלה ומשיעור לשיעור עברנו עוד 2 מנדלות שכל אחת ואחת הביאה איתה הרגשה נפלאה ועל כך מגיעה התודה לליה רונן המדהימה אשר הנחתה את הסדנא במלא עצמתה ודאגה להשריש את אהבתה למנדלות בכל אחד ואחד מאיתנו בסדנה. מי ייתן ועוד שנים של אהבה תשרוש בנו חברי הקהילה וברבות השנים ניצור באהבה מנדלות לריפוי הסביבה. באהבה שלמה ספרוב משה.
read more
ליז

ליז

לליה המתוקה, תודה על החוויה שעברתי בקורס המנדלות, ותודה גם על הרגישות, הערנות ותשומת ליבך שהיה שם גם כשאני לא בדיוק נוכחתי. מקווה להמשיך ולפתח את העושר אליו נחשפתי במהלך הסדנה ואולי דרכנו עוד יצטלבו ואני אמשיך ליהנות מהשראתך. מודה, ליז.
read more
המלצה ארנונה

המלצה ארנונה

הגעתי לסדנה מתוך דחף פנימי ליצור ודחף פנימי חזק למצוא את המרכז שבתוכי. מתוך דחף לאסוף את עצמי לתוך אותו מרכז שממנו אוכל להבין את עצמי יותר ולתת ליצירה שבתוכי לפרוץ מעצמה. בהתחלה, היה קשה. הגעתי לסדנה אחרי יום עבודה מאומץ שכל כך קל אחריו ללכת לאיבוד בתוך עצמי ומחוץ לעצמי. הישיבה עם העפרונות והדף השחור ולתת לידיים להביע את עמקי הנפש נראתה משימה בלתי אפשרית. בעזרתה של ליה וחברותיי לקבוצה נתתי לעצמי דרור. דרור מהמחשבות על מהו יפה, דרור מהשיפוט כלפי אחרים. דרור לילדותיות ולבגרות שבתוכי ודרור לידיים ליצור את מה שהלב מרגיש ואומר להן ליצור. התוצאה הייתה חוויה מדהימה של גילוי עצמי. תודה ליה באהבה ארנונה
read more
אסנת

אסנת

ליה היקרה! תודה על סדנת המנדלות המדהים, המרגיע והשובה. כקסם מפעיל את הנשמה והלב פועם באהבה תודה מכל הלב אסנת
read more
המלצה פזית

המלצה פזית

קורס המנדלות בהנחיית ליה רונן משלב בתוכו הבניית ידע, מדיטציה ועשייה אמנותית. ובכל- כוחה של ליה לדעת בכל אחת מהמשתתפות בעולמה הפנימי, האישי ולאפשר לה לתת דרור ליצירתיות שבה. לשמחתי החוויה היצירתית פתחה עבורי עולם חדש דרכו אני עובדת עם תלמידי בשעורי האמנות- ההמשכיות דרך עיניהם התמימות של הילדים מוסיפה קסם וכל מנדלה מספרת סיפור חיים צעיר. פזית שמואל
read more
להורדת מדריך מתנה ליצירת מנדלות:
שם מלא:
טלפון/נייד:
דוא''ל:
© כל הזכויות שמורות ליה רונן
Powered by Artvision | Truppo Websites